Тепер ви можете отримати найважливішу інформацію у форматі PDF!

article illustration

З’явилася найновіша функція Neticle - автоматичний звіт PDF! Як завжди, при створенні новинки, ми керувалися запитами і побажаннями наших клієнтів. А чого ж прагнуть зайняті, старанні працівники? Звичайно, якнайшвидше дізнатися, що про них думають інтернет-користувачі. З новою функцією експорту PDF це дуже легко зробити.

Чим корисні PDF-репортажі?

PDF-репортажі дозволяють легко зрозуміти онлайн-спогади та думки. Таким чином, в одному файлі Ви можете побачити більш ніж тридцять графіків та діаграм Neticle, які відображають результати медіа-аналізу бренду, продукту, компанії чи тематики, що контролюються, на основі різних аспектів. Не хвилюйтеся, Вам не потрібно переглядати всі: ми виберемо ті, які найкраще відповідають Вашим потребам. PDF доступний двома способами: ви можете експортувати його з інформаційної панелі або наші співробітники надішлють Вам його з щоденною, щотижневою чи щомісячною частотою.

PDF gif

Чим це корисно для Вас?

Ну, головним чином тому, що Вам не завжди потрібно заходити до системи Neticle, якщо хочете дізнатися інтернет-згадки про себе або конкурентів. Результати аналізу та готові відповіді будуть у Ваших руках - тобто на Вашому моніторі - у PDF-файлі.

Ось кілька конкретних прикладів того, чим може допомогти нова функція Neticle:

  • Щоденне резюме Вашої кампанії або реклами в Інтернеті
  • Щотижневий огляд відгуків клієнтів
  • Щотижневий аналіз відгуків про додатки на основі коментарів Google Play і App Store
  • Щотижневий аналіз конкурентної розвідки
  • Регулярне виявлення нових лідерів думок на різних платформах
  • Регулярний аналіз про гарячих тем та тенденцій

Оскільки доповідь PDF показує Вам, що думають користувачі в Інтернеті, Вам залишається лише: планувати і приймати рішення.

Хочете спробувати нашу нову функцію? Тоді зв’яжіться з нами!

Share:

Do you have a story, article or research about branding and social listening? Be our guest writer! How? Just download our guide here, write us and we'll publish your article.